CEVAPLARINIZ HAZIR

Merhabalar Sevgili Arkadaşlar.. Yaşam, yaşamak, sorun çözüm, sıkıntı rahatlık, huzur huzursuzluk her şey var ve herşey kimin için elbette biz insanlar için. Hayatın içindeyiz. İstesek de istemesek de ister ailesel, ister hükümet politikaları olsun yapılan her eylemden bizde kendimize düşen değişimleri alıyoruz ve almaya da devam edeceğiz. Bugün sizlere bütün sorularınızın cevabını bulacağınız cevap anahtarını sunacağım. Tüm sorularınızın ve çözümlerin olduğu bir kaynağa sahip olmak isterdiniz öyle değil mi?

CEVAPLARINIZ HAZIR

İç gerçekliğimiz, dış gerçekliğimizle uyum içindeyse, gerçekle aynı hizadasınızdır. Gerçek değişime giden açık seçimler bu haldeyken yapılır. Her anın sizin için hazırladığı gerçeği kabul ya da reddetmek özgür iradeniz yoluyla tamamen size kalmıştır. Seçim her zaman olduğu gibi sizindir.

İş hayatınız, hayatınızın diğer kısımlarıyla benzer şekilde işler. Çocuklarınızla, evliliğinizle ve aşk hayatınızla, mali durumunuzla, sağlığınızla ya da işinizle ilgili istenmeyen gerçeklerle yüzleşseniz de, deneyimin size sunduğu gerçeği kabul etmeden hayatınız değişmeyecektir. Deneyim doğrudan arzularınızla ve bu arzuları nasıl yaratıp yaşayacağınızla ilgili sorularla ilgilidir. Cevaplar her zaman oradadır ancak siz onları kabul etmeye hazır olduğunuzda algılayabilirsiniz.

Basında Dap