MUSTAFA KILINÇ İLE BİREYSEL - GRUP BAŞARI KOÇLUĞU PROGRAMI

Ülkemizde sınav sistemlerinde yapılan değişiklikler sınava girecek öğrenci ve ailelerine de kafa karışıklığına sebep olmaktadır.
Değişen sınav sistemlerine uyum sağlamak, hedef belirlemek, Fark Yaratmak ve Başarının hazzını yaşamak için sınavlarda başarılı olmanın yolunu sizinle paylaşmak istiyorum.

BAŞARIDA ETKİN ANAHTAR BEYİN KULLANIM KILAVUZU
İnsan Düşündüğü Kadar Güçlü İnandığı Kadar Değerlidir.” Düşüncelerinizi yönetmeye ancak beyninizin kullanım kılavuzuna sahip olduğunuz anda başlayabilirsiniz. Başarı Koçluğunun temelini etkin “Beyin Kullanımı” oluşturmaktadır. Ancak düşüncelerinizi, duygularınızı ve davranışlarınızı yönetmeye başladığınızda isteklerinizle sonuçlarınızın bütünleşmesi gerçekleşir.
Türkiye’de İLK KEZ “NLPDAP” Merkezi tarafından “Beyin Kullanım Kılavuzu” sunulmaya başlanmıştır. Farkı yaratan her zaman farktır. YKS, LGS, DGS, KPSS ve Yaşam Yolculuğundaki sınavlardan Başarıyla çıkmak, performansımızı arttırmak, etkin Birey olmak için “BAŞARI KOÇLUĞU” bir lüks değil gerekliliktir.

HEDEF BELİRLEME KRİTERLERİ
Hedef belirlemek görünmeyeni görünür yapmanın ilk adımıdır. Öğrencilerimizdeki en büyük eksiklik ne istediklerini bilmemeleridir. YKS, LGS, DGS sınavlarına girecek öğrencilerimiz Başarı Koçluğu kapsamında Ne istediğini bilen ve eyleme geçme dürtüsüyle bütünleşirler.

MAZERET YOK ŞİFRESİ // TUTKU + İNANÇ = BAŞARI
Başarı ölçülebilen bir sonuçtur. Koçluk programının amacı; sınav kabusundaki öğrencilerin hiç başarısız olmamış başarı stratejileriyle bütünleşmesini sağlamaktır. Bu amaçla Başarısızlık yoktur. Sadece Geri Bildirim vardır.

BAŞARI KOÇLUĞUNDA HİPNOZ ve İLAÇ YOK
Ülkemizde ilk kez NLPDAP merkezi tarafından başlatılan Başarı Koçluğu programının uygulanması esnasında Hipnoz, Trans ve herhangi bir ilaç kullanımı yoktur. Başarı Koçluğu programı bir Terapi ve Telkin süreci olmayıp EĞİTİM sürecinden oluşuyor.

SINAV SENDROMLARINA SON
NLPDAP eğitim merkezinin hedefinin; “insanları değil insanların beyinlerini eğitmek” olduğunun altının çizen NLP Lideri Mustafa KILINÇ ülkemizdeki eğitim öğretimin tamamen doldurma sistemine göre yapıldığını oysaki eğitimin amacı ilerlemek ve ilerletmektir. NLP Lideri Mustafa KILINÇ çok çalışmanın başarıyı garanti etmediğini Akıllı çalışmakla istenilen başarılara ulaşılacağını söylüyor.
Duygular davranışlarımızın ön habercileridir ve Duygu gelmeden Davranış gelmez. Sınav öncesinde, esnasında ve sınav sonrasındaki bizi engelleyen duygulardan kurtulmak ancak etkin Beyin Kullanımıyla mümkündür.

BAŞARI KOÇLUĞU İLE HANGİ SORUNLARA ÇÖZÜM SUNULUYOR?
Başarı Koçluğu Programı; eğitim-öğretim aşamasında olan ‘7’ yaşın üzerindeki her bireyin yararlanabileceği kapsamda olup;
Odaklanma Sorunu, Sınav Kaygıları, Ders Çalışma İsteksizliği, Konsantrasyon Sorunu, Özgüven Sorunu, Endişe, Kaygı, Heyecan, Korku, Stres, Baskı, Unutkanlık, İçsel ve Dışsal Dünyada Çatışma Yaşayanlar. Tam Olarak Nasıl Öğrendiğini ve Çalışması Gerektiğini Bilmeyenler, Sorumluluktan Kaçanlar, Tembelliği Benimseyenler, Bilgisayar ve Televizyon Bağımlıları, Aile İçi İletişim Kopukluğu Yaşayanlar, Kararsızlık Çekenler, Sosyal Fobikler. Güç Sevgi ve Başarı Duygusundan Yoksun Olanlar, Kızgınlık, Öfke, Kıskançlık sorunu içindekiler bu programdan yararlanabilir.
Başarı Koçluğu yalnızca eğitim-öğretim ve sınavlarda başarılı olunması için yapılmamaktadır. Program yaşam yolculuğunda Etkin Birey olmanın temelini oluşturmakta olup NLPDAP Eğitim Merkezi olarak “Güç, Başarı ve Sevgi” dolu bireylerin oluşumuna katkı sağlamayı hedeflemektedir.

DEĞİŞİMİ SAĞLAYAN GÜÇ BİLİNÇALTI
Başarı Koçluğunun üstadı NLP Lideri Mustafa KILINÇ değişim sağlarken kişilere balık vermiyor. Bilinçli zihinleriyle çalışmıyor onların hikâyelerini dinlemiyor. Günümüzde yapılmakta olan klasik yöntemlerden farklı olarak “BİLİNÇALTI” iletişimle sorunları gerçekçi sürdürülebilir şekilde çözüyor. Program %100 sonuçlara imza atıyor. Başarıya giden yolda kişiye ihtiyacı olan düşünce, duygu ve davranış yüklenerek “NASIL” sunuluyor.

BAŞARI KOÇLUĞU KAPSAMINDA AİLEYE DESTEK
Program kapsamında öğrencilerimizin ailelerinde gördüğümüz “onların tamamen iyi niyetle yaptıkları ancak sonuçların olumuz olduğu davranış kalıplarını” değiştirmelerinde yardımcı oluyoruz. Sınav öncesi çalışma düzenleri, sorumluluk kavramı, baskı, iletişim çatışmaları, beklentileri, güven, bakış açıları vb. gibi durumlardaki “Davranış Kalıplarını” yeniden programlıyoruz.

BAŞARININ ÖNÜNDEKİ ENGELLER
•Odaklanma Sorunu
•Sınav heyecanı – Sınav kaygısı
•Konsantrasyon
•Özgüven sorunu
•Sosyal Fobi
•Sorumsuzluk
•Bilgisayara ve TV bağımlılığı
•Başarılı olma korkusu,
•Başarısızlık korkusu
•Kıskançlık vb.
gibi sorunların çözümü için uzmandan yardım alın. Başarı bir bütündür. Gelecekte güçlü, başarılı ve sevgi dolu bireyler olması için harekete geçin.

Her şeye rağmen başarmak, harekete geçmek için ihtiyacınız olan tek şey Bir adım atmaktır. Başarı Koçluğu kapsamında şimdi adım atmak ve harekete geçme zamanı.

“Beyin mükemmel bir köle, berbat bir efendidir. “
Mustafa KILINÇ

Duyurular