2007 ÖSS BAŞARI PROGRAM DESTEĞİ PROGRAMIYLA İLGİLİ RÖPORTAJLARIMIZDAN BİR KESİT

2007 ÖSS BAŞARI PROGRAM DESTEĞİ
PROGRAMIYLA İLGİLİ RÖPORTAJLARIMIZDAN BİR KES
İT

Ben 2007 yılının Şubat ayında ÖSS BAŞARI PROGRAM DESTEĞİ programına başladım. Program öncesinde ciddi endişelere sahiptim. Sınav anında gereğinden fazla heyecanlanarak bildiklerimi unutmak bu endişelerimin en önemlisiydi.

Bu program hayatımda çok şeyi değiştirdi. Kendime güvenmeyi ve inanmayı öğrendim. Duygu kontrolümü yönetmeyi öğrendim. Daha kolay hatırlayabilme yetisi kazandım. Programdaki kazanımlarımı hayatımın her alanında uygulayacağımdan eminim.

Sonuçta çok çalışıp çok bilgi sahibi olmanın yanında, sahip olduğumuz bilgiyi gerektiğinde kullanabiliyor olmamız da önem taşımaktadır. Örneğin sınavlarda duyduğumuz aşırı heyecan ya da sınav süresindeki dikkat dağınıklığı gibi sebeplerden dolayı bildiklerini kullanmakta sıkıntı çekenlere bu programın çok şey katacağına eminim.

Program sonrasında “TED Kolejini” 9. olarak bitirdim. TED. 9.uncusuyum. 2007 ÖSS Sınavında ise 345 puan aldım. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM.

Sene boyunca bana destek olup başarılı olabilmeme yardımcı olan, her zaman destek veren Başarı Koçum Mustafa Beye ve Sevda Ablaya çok teşekkür ederim.

İREM ÇETİN

2006 Ekim ayında ÖSS Başarı Program Uygulamaları programına başladım. Heyecan, kaygım, stresim, güven eksikliğim, odaklanma ve dikkat eksikliğim SINAV KORKUM vardı. Bunların tamamından ÖSS BAŞARI PROGRAM DESTEĞİ PROGRAMIYLA kurtuldum. Mazeretlere son Başarının hazzına EVET demenin hazzını yaşıyorum.

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ’NİN KENDİ SINAVINDA 7. OLDUM VE GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNİ KAZANDIM. 2007 ÖSS Sınavında ise 367 Puan aldım.

Sınavı kazanmama, kendime güvenmeme yardımcı olan Mustafa Kılınç Hocama ve bu süreçte desteğini bizlerden esirgemeyen Sevda Kılınç Hocama çok teşekkür ederim. Sevgilerimle...

CEREN BALTAN

Başarı Program Uygulamaları Programının öncesinde sınava dair kaygılarım ve umutsuzluğum vardı. Ders çalışmaya dair isteksizdim, sıkılmıştım. Dikkat dağınıklığım, heyecanım ve korkularımla boğuşuyordum.

Başarı Program Uygulamaları Programıyla kendime eskiden olduğumdan çok daha fazla inanmaya başladım. Heyecanımı ve dikkatsizliğimi yendim. Son zamanlarda yıpranan özgüvenimi yeniledim ki en güzeli de buydu.

Sınavda oldukça rahattım. Hatta sınavda eğlendiğimi bile söyleyebilirim. Üstelik dikkatim hiç olmadığı kadar yerindeydi. Bu programa çok şey borçluyum. Bu yüzden sınava olan kocaman katkısının yanında kişiliğime de büyük bir katkısı oldu. Sadece o malum 3 saati değil, hayatınızın genelini ve bakış açınızı etkiliyor.

2007 ÖSS Sınavından 369 Puan aldım. TÜRKİYE 163. sü oldum.

Sevgili Koçuma bana kattıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İLAY BAL

Basında Dap