NLPDAP ile PROGRAM DESTEKLERİ

SÜPER PROGRAM DESTEKLERİ
Program Destekleri ancak bilmek ve yapmakla mümkündür. NLPDAP Mustafa Kılınç liderliğinde Türkiye’de yapılmakta olan Program Destekleri programlarının çerçevesini değiştiriyor. Mustafa Kılınç ve NLPDDAP teknik bütünlüğünde yapılan Program Destekleri kapsamındaki Program Destekleri programlarıleri, Program Desteklerila ilgili her türlü konferans, oluşmuş ve oluşacak olan koçluk platformları ile Coaching koçluk uygulamaları ile NLP ve Program Destekleri uygulamalarını NLPDAP programları merkezinin Neuro Linguistic Programming teknik bütünlüğünde yapılıyor.

“Dünyanın güçlü liderlere, güçlü liderlerinde, güçlü lider koçlara ihtiyacı vardır.”

M.Kılınç

BAŞARILI OLMAK İÇİN NLPDAP
Duyusal Algı Programlama yöntemleriyle başarılı olmak artık çok kolay. Çünkü başarı ve başarının hazzını yaşamak isteyenler için Mustafa Kılınç NLPDAP teknikleri uyguluyor…

Başarılı olmak ve gerçekten başarılı olmak için yapılması gereken hususların altını önemle çizen Mustafa Kılınç, Neuro Linguistic Programming teknikleriyle başarılı olmak için yapılması gerekenleri ve kişilerin başarı için ne yapmalıyım sorularına çözüm sunuyor. Özellikle kişilerin kendilerine sormaları gereken en önemli soru başarılı olmak Nedir? Gerçekten başarının hazzını yaşamaya hazır mıyım! NLP ile Başarı programının diğer yöntemlerden farklı olan yanı neresidir? Başarı NLPDAP teknikleriyle nasıl bütünleşip içselleşir! Mustafa Kılınç Tüm ‘başarı’ konusuyla ilgili sorulara ve sorunlara çözüm sunana NLPDAP Duyusal algı Programlama teknikleridir diyor.

NLP ile LİDER ve LİDERLİK PROGRAMI
NLP Uzmanları Derneği Başkanı ve NLP Lideri Mustafa Kılınç’ın, yazmış olduğu 4. kitabı “ETKİN LİDERLİK” te lider, liderlik özellikleri, etkin liderlerin kullandığı liderlik sözleri, liderlik çeşitleri ve NLPDAP ile liderlik programları uygulamalarını açıklamıştır. Liderlik ve etkin lider olmak için kişilerde birtakım özelliklerin olması gerektiğini söyleyen Mustafa Kılınç, kişilere bu özellikleri Neuro Linguistic Programlama ile bilinçaltı düzeyde kodlayarak “Farkı Yaratan Fark” lider programları programı uyguluyor…

YGS – LYS – SBS – KPSS – UDS SINAVLARINDA
NLPDAP BAŞARISI

sınavlarda başarıya giden yol NLPDAP programlarından geçiyor. öğürenci ve ailelerin kabusu konumunda olan sınav kaoslarına NLPDAP Mustafa Kılınç’la SON!

Yaşam yolculuğunda YGS, LYS, SBS, KPSS, UDS sınavlarında başarılı olmak, NLPDAP ile YGS – LYS’ye istekli ve coşkulu bir şekilde çalışmak, hedeflerini belirlemek ve hedefleri başarmak, YGS ve LYS sınavlarında hızlı ve başarılı ‘Test çözme teknikleriyle’ sonuç almak mümkün. Akıllı çalışmak başarıyı garanti eden Tek unsurdur. Sizde başarmak, YGS – LYS –SBS – KPSS – UDS sınavlarında hedef gerçekleştirmek için NLPDAP Mustafa Kılınç’la ‘Başarı Program Uygulamaları’ Duyusal Algı Programlama programlarında buluşur. Kazanın, hedeflerinize ve hayallerinize sarılın.

HAYALLERİNİZ VE HEDEFLERİNİZ SİZİ BEKLİYOR. SİZ KİMİ BEKLİYORSUNUZ.

Duyurular
Mustafa Kılınç Kimdir?
Who is Mustafa Kılınç?
REİKİ VE DEĞİŞİM PROGRAMLARI
Mustafa Kılınç'ın Eserleri
Mustafa Kılınç Eserleri
İnsan Düşündüğü Kadar Güçlü, İnandığı Kadar Değerlidir…
MUSTAFA KILINÇ