Nlpdap Facebook Twitter Youtube

Cihan KOCABATMAZ

UMUDUNUZU KAYBETTİYSENİZ

NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde ‘Geleceği Planlama Eğitimine’ katılmadan önce; hayatımda bıkkınlık ve ümitsizlik içindeydi. Bir işe başlayamaz, başlasam da bitiremezdim. Okulunu yarım bırakmış, kendimi dört duvar arasına hapsetmiştim. Tek tutkum olan Tarihle uğraşıyordum ve tabiki felsefeyle de. Hayatta, artık bir şeyleri başarabileceğimi ummuyordum.

Eğitim kapsamı sonrasında kendimde; güven duygum harikulade gelişti. Derslerime odaklanmaya başladım. Okula karşı olan korkum tamamıyla kayboldu. Hayattan tat almaya başladım. Başladığım bir işi bitirmenin hazzına uzun zaman sonra tekrar vardım. İnsanlarla olan diyalogum değişti. Daha rahat iletişim kurar hale gelim. Umutlarım tekrar yeşerdi.

SONUÇ Olarak; NLP Lideri Mustafa Kılınç Bey’e çok şey borçluyum. Hayatım tamamiyle değişti. Eğer umudunuzu kaybettiyseniz, hayata küs yaşıyorsanız, azminiz yoksa size NLP’yi şiddetle tavsiye erdim. Bu program sayesinde öyle bir hırs, öyle bir azim kazandım ki; hayatta başaramayacağım hiçbir şey olmadığına inanıyorum.

Cihan KOCABATMAZ
Makine Mühendisi
Üniversite Öğrencisi

Diğer Görüşler